«Қарым-қатынас дағдыларын дамыту» тақырыбында Өркен институтының КЕАҚ Қарағанды облыстық филиалының аға оқытушылары студенттермен іс-шара өткізді.

«MENІŃ BAÝYRYM» еріктілер жобасының мақсаты: оқушылардың оқудың қолайлы дамушы ортасында болуын қамтамасыз ету мақсатында Балалардың құқықтарын қолдау мен қорғауға жәрдем көрсету

Міндеттері:

1) оқу-тәрбие процесінде білім беру ұйымдарына қосымша қолдау көрсету;

2) өмірлік қиын жағдайға тап болған балаларға көмек көрсету;

3) балалардың құқықтарын қорғау саласындағы қоғамның іс-әрекеттерін ынталандыру және хабардарлығын арттыру мақсатында балалардың құқықтарын насихаттайтын ақпараттық кампаниялар мен іс-шараларды ұйымдастыруға қатысу.

4) осы саладағы жобалар мен іс-шараларды қолдау үшін балалардың құқықтарын қорғау саласында жұмыс істейтін ұйымдармен және мекемелермен волонтерлердің ынтымақтастығын ұйымдастыру.

5) балалар арасында волонтерлік қызмет арқылы көшбасшылық дағдыларды және белсенді азаматтықты дамыту.